DSC4831

Предстоятель УПЦ у Чернівцях очолив хіротонію архімандрита Євсевія на єпископа Хотинського

28 вересня,  у  неділю 16-ту після П’ятидесятниці, Предстоятель Української Православної Церкви звершив Божественну літургію у Свято-Духівському кафедральному соборі міста Чернівці.

Блаженнішому Владиці співслужили:  митрополити – Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор, Тернопільський і Кременецький Сергій, Почаївський Володимир,  архієпископи – Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт,    Чернівецький і Буковинський Мелетій,   Івано-Франківський і Коломийський Пантелеімон, єпископ Банченський Лонгін, духовенство Чернівецької єпархії.

За Літургією собор архієреїв висвятив на єпископа Хотинського клірика Чернівецької єпархії архімандрита Євсевія (Дудку)  (відповідно до рішення Священного Синоду Української Православної Церкви від 16 вересня 2014 р., журнал № 40).

Вручаючи архієрейський жезл новому буковинському єпископу, Предстоятель побажав владиці Євсевію Божої підтримки у несінні нелегкого пастирського хреста, християнського смиріння і миру йому особисто і всій буковинській пастві.

27 вересня Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій у Свято-Духівському кафедральному соборі міста Чернівці після Всенічного бдіння здійснив чин наречення на єпископа Хотинського архімандрита Євсевія (Дудку), який понад двадцять років ніс послух намісника Свято-Іоанно-Богословського чоловічого монастиря в селі Хрещатик Заставнівського району Чернівецької області.

church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua