wpid-dsc_0696_edit.jpg

Предстоятель УПЦ відвідав Волинську семінарію та Правовий ліцей Волинського управління МВС

23 жовтня, в рамках Архіпастирського візиту до Волинської єпархії, Предстоятель Української Православної Церкви, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій зустрівся зі студентами та викладачами Волинської духовної семінарії.

Його Блаженство відвідав семінарський храм на честь святих рівноапостольних Кирила і Мефодія, де звернувся до викладачів і вихованців ВДС зі словом архіпастирської настанови. Зокрема він відзначив, що духовна школа є особливим закладом, у якому набувають не тільки мудрості, а й вчаться узгоджувати власне життя з Божими заповіддями. Тут готують майбутнє Церкви. Предстоятель побажав, аби вихованці гідно провели роки навчання у семінарії, почерпнули якомога більше знань, а головне – як майбутні пастирі, усвідомили важливість керуватися в житті Божественними заповідями. Блаженніший владика закликав на всіх викладачів і вихованців духовної школи Боже благословення, а також побажав їм терпіння і Господньої допомоги. На пам’ять про зустріч Його Блаженство передав у дар Волинській духовній семінарії ікону Спасителя.

Зі свого боку, ректор Волинської духовної семінарії протоієрей Рустик Капауз подякував Предстоятелю за його молитви та добрі побажання.

Того ж дня Блаженніший Митрополит Онуфрій відвідав храм на честь святого великомученика Георгія Побідоносця, духовенство якого займається опікою волинських правоохоронців.

Біля храму Блаженнішого владику зустрічали настоятель протоієрей Олександр Мазурак, парафіяни та вихованці Правового ліцею Волинського управління МВС, а також заступник начальника обласного управління Міністерства внутрішніх справ Сергій Кондратюк.

Його Блаженство звершив у храмі заупокійну літію за правоохоронцями, які загинули при виконанні службових обов’язків.

На молитовну пам’ять про Архіпастирський візит Предстоятель передав парафії ікону її небесного покровителя – святого великомученика Георгія Побідоносця, а також благословив кожного з ліцеїстів.

news.church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua