DSC_0084

Предстоятель УПЦ звершив літургію в давньому козацькому храмі села Немія

27 жовтня, в день пам’яті преподобної Параскеви Сербської (ХІ), Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в Свято-Параскевинському храмі села Немія Могилів-Подільської єпархії.

Предстоятелю співслужили: митрополити – Тульчинський і Брацлавський Іонафан, Вінницький і Барський Симеон, архієпископ Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт, єпископи – Єдинецький і Бричанський Никодим, Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон, Обухівський Іона, духовенство Могилів-Подільської та сусідніх єпархій.

Після богослужіння відбулася хресна довкола храму.

Вітаючи священство і прихожан з престольним святом, Блаженніший Митрополит Онуфрій побажав усім наслідувати смиренний подвиг преподобної Параскеви та намагатися зберегти свій душевний мир, який і буде запорукою миру в усій Україні.

Козацька церква святої Параскеви – пам’ятка подільського дерев’яного зодчества. Є одним з найдавніших на Поділлі (побудований в 1775 році). Він виконаний з дуба та ясена в стилі українського бароко. Церкву відвідували Тарас Шевченко, Олександр Пушкін, Ференц Ліст та ін. Не закривалась у радянський час і зберегла православні традиції, примножуючи їх у наш непростий час.

сhurch.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua