20150122_205719-vi

Прес-секретар Макарівського вікаріатства відвідав дитяче відділення Макарівської районної лікарні

22 січня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія прес-секретар Макарівського вікаріатства архімандрит Філарет (Єгоров) разом з волонтерами Комісії з благодійництва Бишівського та Макарівського благочинь відвідали дитяче відділення Макарівської центральної районної лікарні.

Священнослужитель зустрівся як з маленькими пацієнтами, так і з їх батьками. Отець Філарет поздоровив усіх зі святом Хрещення Господнього, розповів про нього та про минулі і прийдешні церковні свята, побажав маленьким пацієнтам швидшого одужання. Разом з хворими відвідувачі проспівали колядки.

Діти з батьками, а також персонал медичного закладу отримали солодкі подарунки. Було надано матеріальну допомогу самотнім мамам, які наразі перебувають у лікарні.

Було обговорено питання щодо подальшого проведення богослужінь, які регулярно звершуються у лікарні священнослужителями Бишівського та Макарівського благочинь Української Православної Церкви.

Цього ж дня архімандрит Філарет зустрівся з директором Макарівської районної телерадіокомпанії "Авіс" Юрієм Вареником, який є координатором волонтерського руху в районі.

Отець Філарет передав керівнику місцевого телебачення матеріальну допомогу, зібрану парафіями Бишівського благочиння для потреб поранених військовиків, вимушених переселенців зі сходу України та для надання гуманітарної допомоги мирному населенню сходу нашої держави.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua