Прес-секретар Макарівського вікаріатства відвідав різдвяний вечір у селі Колонщина

9 січня в Будинку культури села Колонщина Макарівського району відбувся тематичний різдвяний вечір. Захід з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія організувала парафія на честь апостола і євангеліста Іоанна Богослова на чолі з настоятелем протоієреєм Віталієм Власюком.

Свої виступи показали вихованці місцевої недільної школи та колективи парафій Макарівського та Бишівського благочинь Макарівського вікаріатства.

До присутніх на урочистому вечорі звернувся прес-секретар Макарівського вікаріатства архімандрит Філарет (Єгоров). Він поздоровив усіх зі святом Різдва Христового і побажав великих та багатих милостей від Новонародженого Спасителя світу - Богонемовляти Христа.

Усі учасники заходу отримали солодкі подарунки та гостинці, підготовлені силами місцевої парафіяльної громади.

Також зі словом подяки священнослужителям, організаторам та учасникам свята звернулася сільський голова села Колонщина Юлія Пелешок, яка очолює Асоціацію сільських і селищних голів Макарівського району. Вона відзначила вагомість заходу, що став уже традиційним, не тільки для місцевої територіальної громади, але й у цілому для всього району.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua