300_400_528186001400231094-vi

Прес-секретар Макарівського вікаріатства взяв участь у засіданні КОДА

16 травня з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія прес-секретар Макарівського вікаріатства архімандрит Філарет (Єгоров) взяв участь у засіданні Київської обласної державної адміністрації на запрошення її співробітників.

Зокрема, на засіданні міжвідомчого оперативного штабу з координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей, яке відбувалося під головуванням начальника Служби у справах дітей та сім’ї КОДА Сергія Андріяша, архімандрит Філарет розповів про проекти Макарівського вікаріатства щодо відпочинку дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей. Йшлося про співпрацю між священнослужителями вікаріатства та православним священством Італії, зокрема, про організацію постійного табору відпочинку, який влаштовується на півдні Італії в Калабрії. До роботи над цим проектом долучається Макарівська районна державна адміністрація та народний депутат України Руслан Сольвар.

Цього ж дня відбулася нарада, організована Управлінням культури, національностей та релігій КОДА, присвячена Міжнародному дню музеїв. Її очолили керівник апарату Київської облдержадміністрації Дмитро Христюк та начальник Управління культури, національностей і релігій Ігор Подолянець.

Під час наради отець Філарет від імені Священноначалія УПЦ привітав працівників музеїв Київщини з їх професійним святом, який відзначається 18 травня. Прес-секретар побажав їм творчої наснаги у збереженні культурної та історичної спадщини нашого народу.

Отець Філарет розповів про співпрацю між священнослужителями Макарівського вікаріатства та директорами музеїв Київщини, зокрема про співробітництво з Макарівським районним історико-краєзнавчим музеєм (директор - Веніамін Олександрович Вітковський). Окремо священнослужитель висвітлив значення парафіяльних музеїв, що існують та засновуються при парафіях вікаріатства.

Начальник Управління культури подякував отцю архімандриту за участь у нараді, запевнивши, що працівники музеїв Київщини готові до взаємокорисної співпраці зі священнослужителями Української Православної Церкви.

Прес-секретар Макарівського вікаріатства вручив керівникам області пам’ятні подарунки - роботи народного майстра декоративного розпису з Макарова Людмили Вітковської, а також передав побажання допомоги Божої у добрих справах Голови Синодального комітету з біоетики та етичних питань Української Православної Церкви єпископа Макарівського Іларія.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua