20141220_161536-vi

Прес-секретар Макарівського вікаріатства взяв участь у заходах до дня святого Миколая

20 грудня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія прес-секретар Макарівського вікаріатства архімандрит Філарет (Єгоров) взяв участь у заходах, організованих у Палаці культури міста Макарів в день святого Миколая.

За підтримки народного депутата України Руслана Сольвара гостями з міста Фастів було організовано концерт з виставою, в якій розповідалось про життя святого.

На заході були присутні представники всіх шкіл та дошкільних закладів Макарівського району, з усіх територіальних громад Макарівщини.

Архімандрит Філарет звернувся до всіх зі словом, привітав зі святом та побажав дітям і дорослим бути помічниками святого Миколая.

Цього ж дня отець Філарет взяв участь у нагородженні команд-переможців чемпіонату з футболу Макарівщини. Спортивне свято було організоване Федерацією футболу Макарівського району. Командам-призерам вручалися кубки та медалі.

Представник Макарівського вікаріатства звернувся зі словом до спортсменів-футболістів, в якому підкреслив, що заняття спортом в першу чергу нагадують нам про мир, який так необхідний нашій землі, поздоровив переможців і побажав подальших успіхів.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua