протоієрей-Олексій-Іванович-Сергеєв.docx

ієромонах Павел (Сергеєв)

Храм мч. Іоанна Воїна
Настоятель
Народження: 26 березня 1960 р.
День тезоіменитства: 12 липня
Дияконська хіротонія: 12 липня 1998 р.
Священицька хіротонія: 13 липня 1998 р.
Чернечий постриг: 10 липня 2013 р.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua