wpid-phoca_thumb_l_img_8792.jpg

Ректор КДАiС вiдкрив конференцію, приурочену 400-річчю Київських духовних шкіл

20 жовтня, в актовому залі Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» стартувала Міжнародна науково-практична конференція «Київська духовна академія у світовій сім'ї богословських навчальних закладів», приурочена 400-річчу Київських духовних шкіл.

Відкрив пленарне засідання Керуючий справами УПЦ, ректор Київських духовних шкіл митрополит Бориспільський і Броварський Антоній. Владика Антоній, надав слово голові учбового комітету та Синодального інформаційного відділу УПЦ єпископу Ірпінському Клименту, який зачитав вітальну адресу Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія організаторам та учасникам конференції.

Далі митрополит Антоній озвучив доповідь, присвячену ювілею Київської духовної академії і семінарії «Київські духовні школи: 400 років служіння Церкви».

Після чого, слово було надано гостям конференції. З доповіддю «Духовні і науково-богословські зв'язки Київської та Санкт-Петербурзької духовних шкіл» виступив ректор Санкт-Петербурзької духовної академії і семінарії архієпископ Петергофський Амвросій.
Також в рамках пленарного засідання прозвучали доповіді деканату богословського інституту ім. Іоанна Дамаскіна Баламандського університету (Ліван) диякона Порфирія (Георгі) і ректора Духовної академії м Фесалонікі (Греція) протоієрея Григорія Стамкопулоса.

Після доповідей, проректор з науково-богословської роботи КДА професор Володимир Бурега провів коротку презентацію друкованих та електронних праць, виданих Київською духовною академією в рамках підготовки до святкування свого 400-річчя.

kdais.kiev.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua