Директор та наукові співробітники ДУ “Інститут медицини праці НАМН України” удостоєні нагород УПЦ

У 2013 році ДУ "Інститут медицини праці Національної Академії медичних наук України" відзначає своє 85-річчя. За цей час Інститут став відомим у світі науковим медичним закладом, діяльність якого пов’язана з поліпшенням умов праці, охороною здоров’я та попередженням професійних хвороб серед працюючого населення України. За цей час було зроблено багато наукових відкриттів в галузі гігієни праці та охорони професійної патології, створена система промислової медицини та медичного нагляду за здоров’ям працюючих, удосконалена діагностика, лікування та профілактика ряду професійних хвороб.

Заслуги у діяльності Інституту пов’язані з його співробітниками, які незалежно від історичних часів і політичних течій віддано служили ідеалам милосердя, перебуваючи на передових ланках охорони фізичного та душевного здоров’я всього нашого народу.

26 грудня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира засідання Вченої ради Інституту відвідав вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій.

Преосвященний владика передав вченим від Блаженнішого Митрополита Володимира привітання з 85-річчям установи та благопобажання. Також за багаторічні труди на благо народу України єпископ Феодосій вручив ректору Інституту Ю. І. Кундієву орден УПЦ святого апостола Андрія Первозванного, а провідним науковим співробітникам Інституту - ордена і Благословенні грамоти Української Православної Церкві.

Від імені Предстоятеля Української Православної Церкви в подарунок колективу-ювіляру прозвучала пісня у виконанні студентів Київських духовних шкіл.
church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua