Розпочато другий етап грантового конкурсу “Православна ініціатива 2013-2014”

В рамках проведення конкурсу "Православна ініціатива 2013-2014" Виконавча дирекція Координаційного комітету з підтримки соціальних, освітніх, інформаційних, культурних та інших ініціатив під егідою Руської Православної Церкви проводить комплекс консультаційних та навчальних заходів із заявниками конкурсу, що пройшли перший етап та запрошеними до участі у другому етапі.

Зокрема, організовуються:

  • вебінари з загальних питань оформлення заявок та заповнення календарного плану;
  • онлайн консультації учасників;
  • телефонні консультації;
  • консультації в офісі конкурсу (за попереднім записом);
  • виїзні консультаційні та навчальні заходи в окремі регіони РФ.

На запитання учасників відповідають співробітники Виконавчої дирекції - куратори проектів. У вебінарах беруть участь експерти конкурсу.

На сайті конкурсу www.pravkonkurs.ru опубліковано графік проведення заходів. З усіх питань, пов'язаних з участю у консультаціях, вебінарах, можна звернутися до Виконавчої дирекції за тел. +7 (495) 781-63-30, +7 (495) 781-63-29; +7 (831) 246-79-11 та електронною поштою secretary@pravkonkurs.ru і info@pravkonkurs.ru. Інформація про заходи також розміщується на сторінках конкурсу в Facebook і "ВКонтакте".

Якщо єпархія вважає за необхідне виїзд співробітників Виконавчої дирекції в свій регіон для проведення очних консультацій, необхідно направити заявку єпархіального архієрея в Управління справами Московської Патріархії електронною поштою ezh@patriarchia.ru або факсом: +7 (499) 578-03-54 до 5 грудня 2013 року. Запрошення (оплата проїзду, проживання та харчування) співробітників дирекції - за рахунок єпархії.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua