orthodoxkhustorgua_05

Архіпастирський візит Блаженнішого Митрополита Онуфрія до Хустської єпархії

20 жовтня розпочався дводенний Архіпастирський візит Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія до Хустської єпархії.

У місті Ужгород Предстоятеля зустріли: митрополит Хустський і Виноградівський Марк, архієпископ Мукачівський і Ужгородський Феодор, єпископ Бердянський і Приморський Єфрем, голова Закарпатської облдержадміністрації Василь Губаль, голова Закарпатської обласної ради Іван Балога та духовенство Мукачівської і Хустської єпархій.

Того ж дня Блаженніший Владика очолив Вечірнє богослужіння у Свято-Миколаївському чоловічому монастирі села Іза-Карповтлаш. Його Блаженству співслужили: митрополит Хустський і Виноградівський Марк, митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор, Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, єпископ Горліцький Паісій (Польська Православна Церква), митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, митрополит Почаївський Володимир; архієпископи: Херсонський і Таврійський Іоанн, Чернівецький і Буковинський Мелетій, Мукачівський і Ужгородський Феодор; єпископи: Угольський Антоній, Ірпінський Климент, Бердянський і Приморський Єфрем, намісник обителі архімандрит Адріан (Малета) та братія монастиря у священному сані.

Після богослужіння Архіпастир звершив чин освячення іконостасу новозбудованого монастирського храму на честь преподобного Олексія Карпаторуського.

church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua