logo2

Розпочався візит Предстоятеля Української Православної Церкви до Святої Гори

4 листопада, у день шанування Казанської ікони Божої Матері, Предстоятель УПЦ прибув до Руського на Афоні Свято-Пантелеімонівського монастиря. Братія обителі урочисто, з дзвоном і церковним співом, зустріли Блаженнішого Митрополита Онуфрія біля воріт монастиря.

Потім Архіпастир пройшов у головний монастирський храм, де вклонився чудотворній главі святого великомученика і цілителя Пантелеімона та мощам інших численних святих, що зберігаються в обителі.

Митрополит Онуфрій в Афонському Свято-Пантелеімонівському монастирі з 4 на 5 листопада візьме участь у всенічній і Божественній літургії.

5 листопада - день свого народження - Предстоятель УПЦ планує провести на Святій Горі в пості і молитві. Також владика Онуфрій відвідає ряд інших обителей Афона, де вклониться святиням, які зберігаються тут і молитиметься про відновлення миру і благополуччя в Україні.

Блаженніший Митрополит Онуфрій на протязі близько 20 років поспіль щорічно приїжджає на Святу Гору. Він тут вже традиційно зустрічає свій день народження.

news.church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua