Розпорядже​ння про поминання за богослужінням вікаріїв Київської Митрополі​ї

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
НАСТОЯТЕЛЮ ХРАМУ
СВЯТИТЕЛЯ МИКОЛАЯ ЧУДОТВОРЦЯ М. ВАСИЛЬКОВА КИЇВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
ПРОТОІЄРЕЮ АНДРІЮ МИХАЙЛОВИЧУ ГОЄНКУ

Визначенням Нашим від 28 листопада 2013 року благословляється у храмі Святителя Миколая Чудотворця м. Василькова Київської єпархії за всіма богослужіннями поминати Преосвященного єпископа Васильківського Миколая, вікарія Київської Митрополії, після Святішого Патріарха Московського і всієї Русі та Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України за наступною формулою: «… и Господина Преосвященнейшего Николая, епископа Васильковского».

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
НАСТОЯТЕЛЮ ХРАМУ СВЯЩЕННОМУЧЕНИКА ВОЛОДИМИРА
МИТРОПОЛИТА КИЇВСЬКОГО М. ІРПІНЯ КИЇВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
ПРОТОІЄРЕЮ ОЛЕКСАНДРУ ВАСИЛЬОВИЧУ ФЕДОРИЧКУ

Визначенням Нашим від 28 листопада 2013 року благословляється у храмі Священномученика Володимира Митрополита Київського м. Ірпіня Київської єпархії за всіма богослужіннями поминати Преосвященного єпископа Ірпінського Климента, вікарія Київської Митрополії, після Святішого Патріарха Московського і всієї Русі та Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України за наступною формулою: «… и Господина Преосвященнейшего Климента, епископа Ирпенского».

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
НАСТОЯТЕЛЮ СВЯТО-ПОКРОВСЬКОГО ХРАМУ М. БОЯРКИ КИЇВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
ПРОТОІЄРЕЮ МИКОЛАЮ ЮРІЙОВИЧУ МАСЛІЮ

Визначенням Нашим від 28 листопада 2013 року благословляється у Свято-Покровському храмі м. Боярки Київської єпархії за всіма богослужіннями поминати Преосвященного єпископа Боярського Феодосія, вікарія Київської Митрополії, після Святішого Патріарха Московського і всієї Русі та Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України за наступною формулою: «… и Господина Преосвященнейшего Феодосія,епископа Боярского».

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
НАСТОЯТЕЛЮ ХРАМУ АРХІСТРАТИГА МИХАЇЛА
С. БІЛОГОРОДКИ КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
ПРОТОІЄРЕЮ В’ЯЧЕСЛАВУ ПЕТРОВИЧУ ЛАЗОРИКУ

Визначенням Нашим від 28 листопада 2013 року благословляється у храмі Архістратига Михаїла с. Білогородки Києво-Святошинського району Київської єпархії за всіма богослужіннями поминати Преосвященного архієпископа Білогородського Миколая, вікарія Київської Митрополії, після Святішого Патріарха Московського і всієї Русі та Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України за наступною формулою: «… и Господина Высокопреосвященнейшего Николая, архиепископа Белогородского».

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
НАСТОЯТЕЛЮ ХРАМУ
ПРОРОКА БОЖОГО ІЛЛІ СМТ. МАКАРОВА КИЇВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
ПРОТОІЄРЕЮ АНДРІЮ ВЕНІАМІНОВИЧУ ЯРОШУ

Визначенням Нашим від 28 листопада 2013 року благословляється у храмі Пророка Божого Іллі смт. Макарова Київської єпархії за всіма богослужіннями поминати Преосвященного єпископа Макарівського Іларія, вікарія Київської Митрополії, після Святішого Патріарха Московського і всієї Русі та Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України за наступною формулою: «… и Господина Преосвященнейшего Илария, епископа Макаровского».

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
НАСТОЯТЕЛЮ ХРАМУ
ВОЗДВИЖЕННЯ ХРЕСТА ГОСПОДНЬОГО М. ОБУХОВА КИЇВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
ПРОТОІЄРЕЮ АНДРІЮ ЯРОСЛАВОВИЧУ БРЕЗІ

Визначенням Нашим від 28 листопада 2013 року благословляється у храмі Воздвиження Хреста Господньогом. Обухова Київської єпархії за всіма богослужіннями поминати Преосвященного єпископа Обухівського Іону, вікарія Київської Митрополії, після Святішого Патріарха Московського і всієї Русі та Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України за наступною формулою: «… и Господина Преосвященнейшего Иону, епископа Обуховского».

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
НАСТОЯТЕЛЮ ХРАМУ
АРХІСТРАТИГА МИХАЇЛА СМТ. БОРОДЯНКИ КИЇВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
ПРОТОІЄРЕЮ ВІКТОРУ БОРИСОВИЧУ ТАЛЬКУ

Визначенням Нашим від 28 листопада 2013 року благословляється у храмі Архістратига Михаїла смт. Бородянки Київської єпархії за всіма богослужіннями поминати Преосвященного єпископа Бородянського Варсонофія, вікарія Київської Митрополії, після Святішого Патріарха Московського і всієї Русі та Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України за наступною формулою: «… и Господина Преосвященнейшего Варсонофия, епископа Бородянского».

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
НАСТОЯТЕЛЮ ХРАМУ
ВОСКРЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО М. ФАСТОВА КИЇВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
ПРОТОІЄРЕЮ ВЛАДИСЛАВУ ВАСИЛЬОВИЧУ ГОРАШУ

Визначенням Нашим від 28 листопада 2013 року благословляється у храмі Воскресіння Господнього м. Фастова Київської єпархії за всіма богослужіннями поминати Преосвященного єпископа Фастівського Даміана, вікарія Київської Митрополії, після Святішого Патріарха Московського і всієї Русі та Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України за наступною формулою: «… и Господина Преосвященнейшего Дамиана, епископа Фастовского».

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
НАСТОЯТЕЛЮ ХРАМУ
ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ПАНТЕЛЕІМОНА М. ЯГОТИНА БОРИСПІЛЬСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
ПРОТОІЄРЕЮ РУСТІКУ МИРОНОВИЧУ РОМАНІЮ

Визначенням Нашим від 28листопада 2013 року благословляється у храмі Великомученика Пантелеімона м. Яготина Бориспільської єпархії за всіма богослужіннями Преосвященного архієпископа Яготинського Серафима, вікарія Київської Митрополії, поминати після Святішого Патріарха Московського і всієї Русі, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України та керуючого Бориспільською єпархією за наступною формулою: «… и Господина Высокопреосвященнейшего Серафима, архиепископа Яготинского».

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
НАСТОЯТЕЛЮ ХРАМУ
МУЧЕНИКІВ БОРИСА І ГЛІБА М. ВИШГОРОДА БОРИСПІЛЬСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
ПРОТОІЄРЕЮ ДИМИТРІЮ АНДРІЙОВИЧУ ДЕНИСЕНКУ

Визначенням Нашим від 28 листопада 2013 року благословляється у храмі Мучеників Бориса і Гліба м. Вишгорода Бориспільської єпархії за всіма богослужіннями Преосвященного митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла, вікарія Київської Митрополії, поминати після Святішого Патріарха Московського і всієї Русі, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України та керуючого Бориспільською єпархією за наступною формулою: «… и Господина Высокопреосвященнейшего Павла, митрополита Вышгородского и Чернобыльского».

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
НАСТОЯТЕЛЮ ХРАМУ
ПРЕСВЯТОЇ ТРІЙЦІ М. ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОГО БОРИСПІЛЬСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
АРХІМАНДРИТУ НІЛУ (СЕМЕНЦЮ ВОЛОДИМИРУ МИХАЙЛОВИЧУ)

Визначенням Нашим від 28листопада 2013 року благословляється у храмі Пресвятої Трійці м. Переяслав-Хмельницького Бориспільської єпархії за всіма богослужіннями Преосвященного митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра, вікарія Київської Митрополії, поминати після Святішого Патріарха Московського і всієї Русі, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України та керуючого Бориспільською єпархією за наступною формулою: «… и Господина Высокопреосвященнейшего Александра, митрополита Переяслав-Хмельницкого и Вышневского».

+ВОЛОДИМИР,
МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ,
ПРЕДСТОЯТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua