Сайту Київської Митрополії виповнився рік

Єпархіальний інформаційно-просвітницький відділ координує інформаційно-просвітницьку діяльність Київської єпархії Української Православної Церкви, інформує суспільство про життя Києва та єпархії, Київської Митрополії, Предстоятеля УПЦ, Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри, керуючого справами УПЦ, точку зору Священноначалія з важливих та суспільно значущих питань, діяльність інших єпархіальних відділів Київської єпархії, а також соціальні проекти.

Інформаційно-просвітницький відділ реалізує церковний інформаційний проект, який зосереджено в інтернет-ресурсі - офіційному сайті Київської Митрополії (mitropolia.kiev.ua). Послух з підтримки функціонування сайта несуть: головний редактор - вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай, співробітник сайту - священик Максим Шевченко та програміст - Олексій Наход.

28 березня 2013 року сайт Київської Митрополії з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира розпочав свою роботу в мережі Інтернет.

За статистичними даними порталу i.ua офіційний сайт Київської Митрополії (mitropolia.kiev.ua) знаходиться на перших позиціях. Новый рисунок (3)

Інтернет-ресурс є джерелом офіційної інформації про життя й діяльність Київської Митрополії та Київської єпархії. Щодня оновлюється стрічка новин про служіння Предстоятеля УПЦ, служіння Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри, керуючого справами УПЦ (події, візити, зустрічі, інтерв'ю), діяльність єпархіальних відділів, події соціального характеру в житті Києва та єпархії. На сайті публікуються офіційні документи, прийняті канцелярією Київської Митрополії, анонси.

На сайті міститься інформація про храми міста Києва, короткі біографічні дані столичного духовенства, а також загальна інформація про монастирі, історичні зруйновані та збережені храми. Наразі збирається й оброблюється інформація про храми і духовенство Київської єпархії для доповнення сайта.

Протягом року офіційний сайт Київської Митрополії відвідало близько 112 тис відвідувачів. Кількість відвідувань — 605 тис. Найбільша кількість відвідувань була у листопаді — близько 72 тис., а щомісяця складала в середньому близько 50 тис.Новый рисунок (1) Новый рисунок (2)

Загальна динаміка зміни аудиторії стабільно іде в гору.  

Цікаво відмітити, що сайт відвідують не лише в країнах близкього зарубіжжя, а й з далеких куточків нашої планети. Наприкінці 2013 року з’явилася стрічка новин офіційного сайта Київської Митрополії у соціальній мережі Facebook.Изображение 001_новый размер

Єпархіальний інформаційно-просвітницький відділ Київської єпархії вдячний усім єпархіальним відділам за плідну співпрацю протягом року і сподівається на розширення співробітництва у майбутньому.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua