Секретар Київської єпархії по місту Київ очолив богослужіння у столичному храмі Різдва Божої Матері з нагоди престольного свята

21 вересня, на свято Різдва Божої Матері, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук очолив святкове богослужіння у храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці парафії Різдва Христового, що розташований на Лівому березі столиці біля озера Тельбін.

За літургією йому співслужили настоятель парафії, благочинний першого Дарницького благочиння Києва протоієрей Василій Біляк та духовенство столиці.

Наприкінці богослужіння молільники на чолі з духовенством пройшли хресним ходом навколо храму.

Після відпусту протоієрей Віктор Іващук привітав настоятеля і громаду з престольним святом, побажав Божої допомоги у скорішому завершенні будівництва основного храму парафії. Також він передав благословення Предстоятеля Української Православної Церкви. У свою чергу, отець настоятель подякував секретареві Київської єпархії по місту Київ за передане благословення та привітав всіх ще раз зі святом Різдва Божої Матері.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua