Секретар Київської єпархії по місту Київ взяв участь у зустрічі членів Київської міської ради церков з головою КМДА

30 жовтня Олександр Попов зустрівся із членами Київської міської ради церков і релігійних організацій при Київській міській державній адміністрації та закликав представників різних конфесій долучитися до масштабного відзначення 70-ї річниці визволення Києва від фашистських загарбників.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира Українську Православну Церкву представляв секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук.

У своєму слові до членів ради церков Олександр Попов закликав всіх у межах своїх можливостей долучитися до участі у відзначенні цієї ювілейної дати, зорієнтувати релігійні громади на проведення поминальних богослужінь за загиблими. "Також, якщо це можливо, прошу забезпечити супровід загальнодержавної хвилини мовчання церковними дзвонами, яка відбудеться 6 листопада о 12:05", - додав голова КМДА.

З нагоди визначної події у місті будуть проходити загальнодержавні заходи за участю Президента України, членів Уряду, народних депутатів України, ветеранів Великої Вітчизняної війни, визволителів столиці України, духовенства та громадськості.
За матеріалами сайту КМДА

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua