dsc_8977

Секретар Київської єпархії по місту Київ відвідав блокпости на кордоні з Кримом

29 березня з благословення Місцеблюстителя Київської Митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія відбулася спільна акція Київської, Бориспільської та Херсонської єпархій з духовної підтримки прикордонних військ України.

Група священнослужителів на чолі з архієпископом Херсонським і Таврійським Іоанном, у складі секретарів Київської та Бориспільської єпархій протоієрея Віктора Іващука та протоієрея Костянтина Пилипчука, а також представників духовенства Херсонської єпархії відвідали Чаплинський і Колончацький блокпости в Херсонській області на кордоні з АР Крим.

На блокпостах були відслужені молебні великомученику Георгію Побідоносцю перед іконою та часткою його святих мощів, кожен солдат отримав у благословення натільний хрест та ікону великомученика Георгія.

Священнослужителі також привезли духовну літературу, яку зібрали для військових віряни київських парафій. Крім того, військовим частинам було надано гуманітарну допомогу: одяг, продукти, засоби особистої гігієни тощо.

Іконки, натільні хрести та православні молитвослови у благословення та на знак підтримки від мешканців Київщини у великій кількості було передано благочинним Херсонської єпархії для роздачі всім воїнам, що проходять службу в прикордонному регіоні.

Духовенство поспілкувалося з особовим складом та керівництвом, провело духовні бесіди.

orthodoxy.org.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua