Співробітники Відділу благодійницького служіння Бишівського благочиння відвідали соціальні установи Макарівщини

29 квітня з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія співробітники Відділу соціально-благодійницького служіння Бишівського благочиння відвідали соціальні установи Макарівського району.

Благочинний архімандрит Філарет (Єгоров) поспілкувався з вихованцями та вихователями Центру соціальної реабілітації дітей села Копилів. Всім, хто перебуває в Центрі, було передано святкові подарунки - ікони, друковані привітання та традиційні пасхальні гостинці.

Священик розповів про значення свята Воскресіння Христового. Було намічено нові етапи співробітництва між кліриками Бишівського благочиння та працівниками Центру соціальної реабілітації.

Цього ж дня співробітники комісії відвідали дитяче відділення Макарівської центральної районної лікарні. Маленьким пацієнтам було передано пасхальні подарунки, ікони Воскресіння Христового, друковані привітання.

Благодійники дізналися про головні проблеми та задачі, які стоять перед працівниками дитячого відділення. Зокрема, йшлося про сім’ї, що перебувають у непростих умовах, і діти з яких потребують особливої допомоги. Під час бесіди з заступником головного лікаря Макарівської лікарні з дитинства та пологової допомоги Валентиною Калмиковою було обговорено питання надання допомоги таким сім’ям на території району.

Співробітники дитячого відділення зазначили, що подібна взаємодія є вкрай необхідною як для тих, хто працює в дитячих закладах району, так і для тих, хто опинився у непростих життєвих умовах.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua