Співробітники Відділу соціального служіння Бишівського благочиння відвідали дитячий реабілітаційний центр села Копилів

4 червня з благословення Місцеблюстителя Київської Митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія співробітники Відділу соціально-благодійницького служіння Бишівського благочиння на чолі з благочинним архімандритом Філаретом (Єгоровим) відвідали Центр соціально-психологічної реабілітації дітей села Копилів. Захід відбувся за участю заступника генерального директора видавничого дому "Справи сімейні" Людмили Грабовенко, поетеси Зої Ружин, голови наглядової ради міжнародної громадської організації "Федерація жінок за мир в усьому світі" Анни Калмацкої, а також представників парафій благочиння.

Отець Філарет розповів вихованцям та вихователям про прийдешнє свято Сошестя Святого Духа - день народження Церкви Христової. Вихованці разом з відвідувачами вознесли молитву за мир в Україні.

Велику кількість благодійної допомоги, що привезли з собою благодійники, було одразу передано до закладу. Діти отримали розвиваючі ігри, дитячі книжки, м’які іграшки та багато іншого, що було зібрано на парафіях Бишівського благочиння. Особливі дарунки чекали на тих, хто нещодавно відзначив свій День народження.

Малечі було представлено літературно-мистецьку композицію, присвячену ювілейному, 200-му, дню народження Тараса Шевченка, про творчість якого розповіла поетеса.

Співробітники Відділу соціально-благодійницького служіння відібрали художні роботи вихованців соціального центру для участі у міжнародному конкурсі дитячого малюнку, який відбуватиметься в Японії.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua