Столична парафія на честь Архістратига Божого Михаїла, що в Дарниці, відзначила престольне свято

21 листопада, у день свята Собору Архістратига Михаїла та інших Небесних Сил безплотних, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія святкову літургію в Свято-Михайлівському храмі (проспект Миру, 16) очолив благочинний Дніпровського благочиння протоієрей Іоанн Свередюк. Йому співслужили: благочинний Другого дарницького благочиння протоієрей Василій Біляк, благочинний Другого броварського благочиння протоієрей Іоанн Мисів, настоятель парафії протоієрей Богдан Штим, духовенство храму та гості парафії в священному сані.

Під час богослужіння була прочитана молитва Господу Вседержителю за мир в державі.

В цей святковий день храм зібрав під своїм склепінням сотні парафіян столиці. До них зі словом проповіді звернувся протоієрей Іоанн Свередюк, який зазначив, що Архістратиг Михаїл покриває крилами своєї благості не лише цей храмовий комплекс, але й все місто Київ, Ангелом Хоронителем якого він є, а також і всю нашу державу. Тому всі православні віруючі в цей святий день особливо молитовно звертаються до Архістратига Михаїла та інших Небесних Сил безплотних про захист від усякого зла, про молитви до Господа Вседержителя, аби на нашій землі запанував мир, злагода і добробут.

Храмовий комплекс Архістратига Михаїла, що в Дарниці, охоплює новозведений собор Архістратига Михаїла, храми – Різдва Христового, великомученика Георгія Переможця, Входу Господнього в Єрусалим пам’яті жертв Чорнобиля, меморіального кургану загиблим ліквідаторам аварії на ЧАЕС та інші пам’ятні знаки.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua