Столична парафія на честь ікони Божої Матері “Неопалима Купина” відзначила престольне свято

17 вересня парафія на честь ікони Божої Матері «Неопалима Купина» у Дарницькому благочинні відзначила престольне свято. Богослужіння з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України очолив благочинний Другого дарницького благочиння протоієрей Нестор Коломієць у співслужінні настоятеля храму ієрея Павла Тарасова та священнослужителів єпархії.

Отець Нестор на літургії виголосив молитву за мир в Україні та звернувся до віруючих з пастирським словом. Наприкінці літургії благочинний привітав настоятеля і парафіян з престольним святом.

Цього ж дня після богослужіння протоієрей Нестор Коломієць відвідав Дарницьке управління ДСНС України у м. Києві, де взяв участь в урочистостях з нагоди Дня рятівника України. Священик привітав керівництво та особовий склад з професійним святом та побажав допомоги Божої у служінні ближньому. З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія отець благочинний вручив ордени УПЦ та благословенні грамоти співробітникам Державної служби з надзвичайних ситуацій, що відзначилися при ліквідації пожеж у зоні ЧАЕС, на нафтобазі у м. Васильків, лісових пожеж навколо Києва та у боротьбі з іншими катастрофами і стихійними лихами.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua