dihanov_0

Столичні храми і монастирі все більш активно допомагають вимушеним переселенцям

Столичні храми і монастирі УПЦ все більш активно допомагають вимушеним переселенцям і постраждалим в зоні бойових дій на сході України. Про це «Православ'ю в Україні» повідомив голова Відділу з благодійності та соціального служіння Київської єпархії протоієрей Владислав Діханов.

«Кожен день, слава Богу, допомога додається, - розповів отець Владислав. - Це і наші монастирі, зокрема Іонинський підключився. Це і наші благочиння - Оболонське, Подільське, Дарницьке. Сьогодні вже складно всіх перерахувати, тому що всі дуже живо відгукуються. Окремі храми, крім того, що збирають благочиннями, везуть, несуть допомогу, питають, що куди потрібно».

Як повідомив отець Владислав, через соціальні мережі поширюються списки потреб для вимушених переселенців. І люди, які відстежують ці сторіночки, теж виходять на зв'язок і допомагають.

«Людей зараз дуже багато, хотілося б кожному сказати спасибі», - підкреслив отець Владислав.

Окрему подяку він висловлює братії Голосіївського монастиря, яка прийняла понад 40 людей, в більшості своїй, похилого віку та інвалідів. «Дуже хотілося б подякувати монастирській братії, яка прийняла людей з повним розумінням, з великим співчуттям.

За словами священика, братія дуже тепло відгукнулася на заклик взяти вимушених переселенців. А вчора було маленьке свято: передали дуже багато молочних продуктів, рибу. Сам монастир живе і харчується за іншими правилами, але переселенців тут намагаються ні в чому не ущімлювати.

orthodoxy.org.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua