IMG_0814

Священик Боярського благочиння взяв участь у святі Останнього дзвоника в Києво-Святошинській районній гімназії

30 травня з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія клірик Боярського благочиння ієромонах Флавіан (Гоженко) взяв участь у святі Останнього дзвоника в Києво-Святошинській районній класичній гімназії.

На урочистому заході були присутні губернатор Київської області Володимир Шандра, голова Києво-Святошинської районної в місті Києві державної адміністаціі Сергій Возний, міський голова Боярки Тарас Добрівський.

Під час "лінійки" отець Флавіан звернувся до гостей, викладачів та школярів зі словом настанови, в якому підкреслив значення Православної Церкви в житті нашої країни та у справі духовно-патріотичного виховання молодого покоління. За сумлінні старання у вивченні курсу Основ християнської етики почесними грамотами були нагородженні учні гімназії.

Вже багато років Українська Православна Церква та Києво-Святошинська гімназія у місті Боярка ведуть плідну співпрацю у напрямку морального та духовного виховання майбутнього покоління. З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира та відповідно до робочого плану гімназії ієромонах Флавіан викладає курс Основ християнської етики. Цей курс допомагає дітям здобути основи моралі та духовності, що є складовою частиною становлення особистості. У 2013 році Його Блаженство відзначив гімназію орденом Преподобного Нестора Літописця III-го ступеня.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua