Священик Свято-Ольгінського собору відвідав свято першого дзвонику у київській гімназії

1 вересня, на початку нового навчального року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія клірик собору святої рівноапостольної княгині Ольги Другого дарницького благочиння столиці ієрей Василій Костюк відвідав свято першого дзвонику у київській гімназії «Діалог».

Отець Василій привітав директора гімназії Ларису Кузьминець та усіх присутніх із Днем знань і зачитав вітальне слово до гімназистів та їх батьків від вікарія Київської Митрополії єпископа Ірпінського Климента, керуючого Східним київським вікаріатством.

Підкресливши важливість здобуття нових знань та здійснення добрих звершень у навчанні, отець Василій сказав: «Щоб бути щасливим, потрібно розвивати не тільки свій розум, а й свою душу та серце. А зробити таке може тільки добра людина – той, хто здатний іншому віддавати частину того, що має сама – час, увагу, турботу, хто здатний ділитися з іншим матеріальними благами. Важливо, щоб молодь ставала духовно сильною, щоб ніяка мирська печаль не руйнувала молоді душі. Саме в оздобленні душі полягає духовне зростання кожного з нас і сенс нашого життя».

Підсумовуючи звернення до вчителів та учнів, священик побажав усім успіхів і натхнення, після чого закликав Боже благословення на кожного.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua