DSC06094-vi

Священики Бишівського благочиння відвідали Центр соціально-психологічної реабілітації дітей села Копилів

16 січня священнослужителі Бишівського благочиння, які постійно опікуються Центром соціально-психологічної реабілітації дітей села Копилів Макарівського району, в черговий раз відвідали установу та поспілкувалися з його мешканцями.

Благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров) та настоятель храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці села Ясногородка ієрей Роман Задорожній привітали вихованців з різдвяно-новорічними святам. Разом з дітьми клірики благочиння проспівали традиційні колядки.

Також відбулася бесіда про свято Різдва Христового. Було звернено увагу на те, що колядування - це, в першу Чергу, прославлення Новонародженого Христа, і справжня колядка - та, в якій оспівується подія народження Спасителя світу. Священики передали привітання Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Володимира та єпископа Макарівського Іларія, керуючого Макарівським вікаріатством.

Ієрей Роман Задорожній вручив усім вихованцям подарунки, які було люб’язно передано директором Національного культурно-мистецького та музейного комплексу "Мистецький Арсенал" Наталією Заболотною.

Співробітники Центру подякували священнослужителям за відвідування та запросили до нових зустрічей.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua