20150522_100540-vi

Свято-Миколаївська парафія села Фасова відзначила престольне свято

22 травня парафія святителя Миколая Чудотворця с. Фасова Макарівського благочиння відзначила престольне свято. Саме село Фасова з цього дня почало відзначати 375-ліття свого заснування.

Богослужіння з нагоди храмового свята з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія звершили керуючий Макарівським вікаріатством єпископ Макарівський Іларій та єпископ Діонісій (Константинов).

Преосвященним владикам співслужили настоятель парафії та благочинний Макарівського благочиння архімандрит Кирил (Білан), клірики Макарівського вікаріатства, духовенство Київської, Бориспільської, Житомирської, Рівненської єпархій Української Православної Церкви, гості парафії у священному сані.

Після Євангельського читання єпископ Іларій виголосив проповідь, у якій підкреслив, що святому Миколаю була дарована особлива благодать від Бога за його кротість, смирення, любов до людей. І саме ці християнські чесноти маємо розвивати в собі всі ми. Також було вознесено молитву за мир в Україні.

По завершенні літургії відбувся хресний хід навколо новоспорудженого храму на честь ікони Божої Матері "Услишательниця".

Єпископ Іларій подякував усім за святі молитви, передав благословення та привітання Предстоятеля Української Православної Церкви, а також від імені Блаженнішого митрополита Онуфрія поздоровив архімандрита Кирила з 40-річчям з дня народження, яке він відзначав напередодні.

Владика Іларій побажав отцю Кирилу допомоги від Всесильного Господа у виконанні всіх його церковних послухів, вручив ікону святителя Миколая та пам'ятний подарунок.

Від імені благочинних та всього духовенства Макарівського вікаріатства ювіляра привітав благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров).

makariv-vikar.kiev.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua