Свято-Пантелеімонівська парафія Дніпровського благочиння відзначила престольне свято

9 серпня, у день пам'яті великомученика і цілителя Пантелеімона, Свято-Пантелеімонівська парафія Дніпровського благочиння відзначила престольне свято. Божественну літургію з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія очолив глава Адміністративного апарату Київської Митрополії архімандрит Віктор (Коцаба).

Йому співслужили: благочинний Дніпровського благочиння протоієрей Іоанн Свередюк, настоятель храму протоієрей Олександр Криницький, секретар Луганської єпархії протоієрей Георгій Іващук та духовенство Києва.

Після читання Євангелія отець Віктор звернувся до пастви зі словом проповіді. На сугубій ектенії було вознесено молитву за мир в Україні.

Наприкінці літургії духовенство з вірними пройшли хресною ходою навколо храму. Глава Адміністративного апарату передав слова вітання з престольним святом від Предстоятеля УПЦ, а настоятелеві і парафіянам побажав многоліття. У свою чергу, отець Олександр подякував архімандриту Віктору за очолене богослужіння і передані слова вітання від Його Блаженства.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua