Свято Покрови Божої Матері у Деснянському благочинні

14 жовтня у Свято-Троїцькому храмі Деснянського благочиння Східного київського вікаріатства діти недільної школи привітали настоятеля протоієрея Димитрія Григорака, духовенство та парафіян храму зі святом Покрови Божої Матері.

З благословення Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира недільну школу Свято-Троїцького храму було відкрито у 1998 році. Сьогодні в ній нараховується близько ста дітей віком від 5 до 16 років. На заняттях вони вивчають історію Старого та Нового Заповітів, історію релігії, християнську етику, іконографію, вишивають та займаються декоративним розписом.

Цього ж дня у школі І-ІІІ ступенів акредитації №249 Деснянського району міста Києва відбулося загальношкільне свято, присвячене Покрові Пресвятої Богородиці, під назвою "Свята Покрова прийшла до школи". Учнів привітав зі святом директор школи Микола Потапенко. Від Деснянського благочиння Східного київського вікаріатства присутніх вітали ієрей Віталій Пилипенко та диякон Андрій Кузнецов. Свято пройшло в рамках дослідно-експериментальної роботи: духовно-моральне виховання учнів 5-9 класів за курсом "Християнська етика в українській культурі". Учні 5 класу під керівництвом Галини Красікової, методиста РНМУ освіти, розіграли святкове дійство, присвячене святу Покрови Божої Матері.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua