Свято-Троїцька парафія в рамках заходів з соціальної адаптації прийняла у себе дітей-інвалідів

25 червня, в рамках заходів з соціальної адаптації та інтеграції молоді з інвалідністю, активізації громадської позиції та підготовки до самостійного життя, відбувся квест «Невідомий-відомий Київ; чарівна Деснянка» за маршрутом: кіностудія «Film.ua» – Деснянський парк – територія меморіального комплексу «Пам’ятник жертвам Чорнобильської трагедії» – Свято-Троїцький собор. Захід організовано Деснянським районним у м. Києві Центром соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями та Деснянським районним у м. Києві Центром соціальних служб сім’ї, дітей та молоді.

В рамках цього заходу близько 50 дітей-інвалідів відвідало Свято-Троїцький храм (на Троєщині). Дітей зустріли настоятель храму, благочинний Деснянського благочиння Східного київського вікаріатства протоієрей Димитрій Григорак, священники та прихожани храму.

Свято-Троїцька парафія на чолі з настоятелем протоієреєм Димитрієм Григораком з 2008 року тісно співпрацює з Центром соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями та Деснянським районним у м. Києві Центром соціальних служб сім’ї, дітей та молоді. Цього разу отець Димитрій провів дітям екскурсію по храму і розповів його історію, на завершення, за доброю традицією, дітей пригостили чаєм та солодощами.

На знак подяки директор Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Анатолій Чунарьов та його помічник Наталя Раєвська вручили «Подячні листи» настоятелю храму протоієрею Димитрію Григораку, клірику – протоієрею Віталію Пилипенку та бухгалтеру – Світлані Пігарєвій.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua