Свято-Вознесенська парафія, що на Деміївці, привітала вихованців недільної школи та дітей з багатодітних родин з днем святого Миколая

19 грудня, у день пам'яті святителя Миколая, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та за ініціативою президента корпорації «УкрБуд» Максима Микитася у Свято-Вознесенському храмі на Деміївці для вихованців недільної школи та дітей з багатодітних родин були організовані святкові заходи.

Після святкової Божественної літургії настоятель храму і благочинний Голосіївського благочиння протоієрей Павел Кирилов звершив подячний молебень з піднесенням молитви до святителя і чудотворця Миколая. У своєму слові отець Павел розповів учням і вихователям про життя великого святителя, про необхідність молитов за себе і своїх близьких, про послух батькам і старшим.

В приміщенні недільної школи був організований солодкий стіл, після якого для дітей було проведено майстер-класи з малювання і ліплення з глини. Вечір завершився врученням святкових подарунків.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua