DSC_0651vifr-vi (1)

У Бишівському благочинні відбувся фестиваль духовних кантів, присвячений пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира

16 листопада з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у Бишівському благочинні відбувся фестиваль православних духовних кантів «Параскева». Духовно-пісенна зустріч за участю колективів благочиння та гостей пройшла в аудиторії соціально-просвітницького центру «Ковчег» парафії преподобної Параскеви Сербської селища Лишня.

Як зазначив під час церемонії відкриття благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров), цьогорічний фестиваль присвячується пам’яті спочилого Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Володимира, який любив, знав і сам складав духовні пісенні твори.

У виконанні хорових груп пролунали канти святителя Димитрія Ростовського, стародавні народні піснеспіви, а також улюблені пісні Блаженнішого владики Володимира.

Учасники згадували спільний духовний спів разом зі спочилим Предстоятелем. Було виконано твори його авторства, а наприкінці всі проспівали відомий твір Його Блаженства «Ромашка біла».

Було обговорено ряд питань щодо проведення подальших зустрічей і роботи над обробкою народних кантів, а також підготовлено допомогу для мирного населення в зоні АТО.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua