20150219_175846-vi

У Бишівському та Макарівському благочиннях відвідали соціальні заклади та сім’ї вимушених переселенців

Комісії з благодійництва та соціального служіння Бишівського та Макарівського благочинь на виконання благословення священноначалля Української Православної Церкви продовжують надавати допомогу соціально незахищеним верствам населення району.

Так, впродовж лютого 2015 року члени та волонтери комісії на чолі з благочинним Бишівського благочиння архімандритом Філаретом (Єгоровим) відвідали як соціальні заклади Макарівщини, якими комісія опікується вже не перший рік, так і сім'ї вимушених переселенців зі сходу нашої держави.

Волонтери в черговий раз побували в Центрі психологічної реабілітації дітей с. Копилів, де наразі перебувають дві багатодітні сім’ї зі сходу України: в одній - дев’ятеро дітей, на десяту дитинку батьки чекають, в іншій - п’ятеро. Для потреб вимушених переселенців було передано дитячий стілець для годування, велику кількість продуктів, дитячого харчування, переданих з Італії православною громадою парафії на честь святителя Амвросія Медіоланського м. Мілан (Італія).

Завітали благодійники і до районного Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Промінь надії» смт Макарів, де пригостили малечу італійськими гостинцями та передали необхідні продукти мамам з маленькими дітками, які наразі мешкають тут. Також самотні мами отримали матеріальну допомогу.

Ще одна сім’я, яку відвідали волонтери комісії, наразі проживає у с. Наливайківка. У сім’ї - троє дітей, один з них - хлопчик-інвалід з рідкісною хворобою - потребує особливих умов догляду. Волонтери завезли їм дитячий одяг, памперси та продукти харчування, передані з Італії.

Також дитяче харчування від парафії святителя Амвросія Медіоланського доставили до дитячого відділення Макарівської районної лікарні.

makariv-vikar.kiev.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua