wpid-img_5556-1_edit.jpg

У день пам’яті Собору всіх преподобних Києво-Печерських Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив літургію у Святій Лаврі

27 березня, у Неділю 2-гу Великого посту, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили: намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільский і Броварський Антоній, митрополит Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій; архієпископи: Бучанський Пантелеімон, Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, Ніжинський і Прилуцький Іриней, Роменський і Буринський Іосиф, Сєверодонецький і Старобільський Никодим, Макарівський Іларій; єпископи: Боярський Феодосій, Фастівський Даміан, Бородянський Варсонофій,  Васильківський Миколай, Золотоношський Іоанн, а також духовенство монастиря.

На Малому вході Предстоятель удостоїв богослужбових нагород братію Києво-Печерської Лаври.

Після читання Святого Євангелія Архіпастир звернувся до вірян, які у великій кількості зібралися за богослужінням, зі словом проповіді. Блаженніший владика розповів про вчення святителя Григорії Палами, про Божественні енергії та Фаворське світло, а також про чернечий подвиг у сучасному світі.

Під час літургії була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

За богослужінням Блаженніший владика звершив священницьку хіротонію над студентом 2-го курсу магістратури КДА дияконом Іоанном Анталом та дияконську – над насельником Свято-Введенського чоловічого монастиря столиці монахом Гордієм (Остапчуком).

Наприкінці літургії Предстоятель очолив святковий молебень всім преподобним Печерським, а після відпусту привітав владик, братію та лаврських парафіян із престольним святом. Побажав їм духовної кріпості, молитви та посильного подвигу під час Великого посту молитвами всіх преподобних Києво-Печерських та благословив усіх.

news.church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua