IMG_0508_1

У день Різдва Христового Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив Божественну літургію в храмі на честь преподобних Антонія та Феодосія Києво-Печерської Лаври

7 січня, у день Різдва Христового, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в Трапезному храмі преподобних Антонія та Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, єпископ Макарівський Іларій, єпископ Ірпінський Климент, єпископ Бородянський Варсонофій, а також братія монастиря у священному сані.

По закінченню богослужіння Предстоятель Української Православної Церкви привітав усіх присутніх зі святом Різдва Христового. «Сьогодні православні християни по всій землі молитовно прославляють велику благочестя тайну втілення Сина Божого. У ці дні Свята Церква молиться, щоб Боже благословіння і Божий мир був над усім світом і над нашою Україною, – сказав Блаженніший владика. – Ми з вами також молилися, щоб над нашою землею пролунав ангельський спів, який заспівали ангели у віфлеємську ніч: “Слава в вишніх Богу, і на землі мир, і в людях благовоління”. Нехай на нашій землі буде мир і нехай Боже благовоління супроводжує кожного з нас на всіх шляхах нашого земного життя».

6 січня, у Святий вечір напередодні Різдва Христового, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Всенічне бдіння в Трапезному храмі преподобних Антонія та Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. По закінченню богослужіння Митрополичий хор за традицією виконав різдвяні колядки.

church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua