У день свята Різдва Христового в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври було звершено святкове богослужіння

7 січня, у день свята Різдва Христового, в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври було звершено Божественну літургію. Богослужіння з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира очолили намісник монастиря митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел та керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Високопреосвященним владикам співслужили єпископи: Макарівський Іларій, Ірпінський Климент, Бородянський Варсонофій, а також глава Адміністративного апарату Київської Митрополії протоієрей Володимир Коцаба та насельники обителі в священному сані.

У соборній молитві взяли участь також Президент України Віктор Янукович, Прем’єр-міністр Микола Азаров, голова Верховної Ради Володимир Рибак, голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк, члени Уряду та інші високопосадовці.

За традицією, під час Божественної літургії були зачитані Різдвяні послання Святішого Патріарха Кирила та Блаженнішого Митрополита Володимира.
church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua