IMG_5437

У День Святого Духа Предстоятель УПЦ очолив літургію в Свято-Троїцькому храмі столиці

1 червня, у День Святого Духа, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в храмі Святої Трійці Деснянського благочиння столиці.

Його Блаженству співслужили: Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Шепетівський і Славутський Пантелеімон, єпископи Ірпінський Климент і Васильківський Миколай, а також духовенство парафії.

Під час Малого входу Блаженніший владика нагородив настоятеля храму протоієрея Дмитрія Григорака правом носіння другого хреста. Після читання Євангелія Предстоятель звернувся до пастви зі словом проповіді.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні, а також заупокійна єктенія за упокій всіх дітей, котрі загинули у зоні збройного конфлікту на сході України.

Блаженніший Митрополит звершив дві хіротонії над вихованцями Київської духовної семінарії: дияконську над Олексієм Дегтярьовим і священицьку над дияконом Тимофієм Гур’яновим.

Після завершення богослужіння Його Блаженство нагородив ктиторів та найбільш активних парафіян церковними відзнаками; привітав усіх віруючих із престольним святом і Днем Святого Духа, а також настоятеля храму протоієрея Дмитрія - з високою богослужбовою нагородою.

news.church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua