У День залізничника військові Держспецтрансслужби відвідали богослужіння у столичному храмі

4 листопада, у День залізничника, в столичному храмі Миколи Святоші (пров. Магнітогорський, 5) було звершено Божественну літургію, яку очолив Архієпископ Білоцерківський і Богуславський Августин.

Його Високопреосвященству співслужив настоятель храму протоієрей Павел Барщик. Військові залізничники перед святковими заходами відвідали храм, помолившись на Божественній літургії. Зокрема, на богослужінні були присутні: голова Адміністрації Держспецтрансслужби генерал-лейтенант Микола Мальков, представники Міністерства інфраструктури та Генерального штабу Збройних Сил України, а також гості з Білорусі.

Під час богослужіння було вмонтовано в ікону святителя Іоанна Тобольського частку мощів святого, яку митрополит Тобольський і Тюменський Димитрій передав отцю Павлу у Москві в храмі Христа Спасителя.

Працівники залізничного транспорту України відзначають своє професійне свято 4 листопада. Саме в цей день 1861 року на територію сучасної України, а саме до Львова, прибув перший потяг. Він з'єднував Відень, Краків, Перемишль і Львів. Зараз «Укрзалізниця» - це 6 залізниць (Донецька, Львівська, Одеська, Південна, Південно-західна, Придніпровська), яка об'єднує всі області України. Кожен рік з 1684 станцій відправляються в дорогу 500 млн. пасажирів. Державна спеціальна служба транспорту Міністерства інфраструктури України забезпечує стійке функціонування національної транспортної системи, зокрема залізничних шляхів.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua