У Деснянському благочиннi до Дня незалежностi звершено молебень за мир в Українi

23 серпня, з нагоди Дня Незалежності України, в Свято-Троїцькому храмі Деснянського благочиння відбувся молебень за мир в Українi. Урочистий молебень очолив настоятель храму i благочинний протоієрей Димитрій Григорак з духовенством. Наприкінці богослужіння отець Димитрій привітав парафіян та почесних гостей зі святом. До участі у молебні приєднався і голова Деснянської райдержадміністрації Петро Кузик.

Також, сьогоднi колишньому учню середньої школи №275 Володимиру Кравчуку могло б виповнитися 23 роки. Випускник Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого Володимир Кравчук одним з перших взяв участь у боях в зоні АТО. Молодий лейтенант загинув 19 червня 2014 року під час виконання бойового завдання по звільненню від бойовиків міста Ямпіль Донецької області, командуючи одним зі взводів батальйону спецпризначення “Барс”. Похоронений на Лісовому кладовищі. За сприяння голови Деснянської райдержадміністрації Петра Кузика середній школі №275 присвоєно ім’я Володимира Кравчука та встановлено меморіальну дошку на честь героя.

Учні та педагоги школи, благочинний Деснянського благочиння, голова Деснянської райдержадміністрації, народний депутат України Андрій Іллєнко, військовий комісар Деснянського району Юрій Максимів, мешканці району сьогодні вшанували пам’ять загиблого юнака під час мітингу-реквієму, який пройшов на території школи.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua