У Деснянському благочинні відбулися заходи до дня спогаду Чорнобильської катастрофи

24 квітня у Деснянському районі Києва на території Меморіального комплексу «Героям Чорнобиля» відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятного знака «Героям Чорнобиля» з нагоди 29-ї роковини Чорнобильської катастрофи.

Церемонію очолив голова Деснянської райдержадміністрації Вадим Онуфрійчук. З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія участь у заході взяли керуючий Східним київським вікаріатством єпископ Ірпінський Климент разом з духовенством. Були присутні також громадські чорнобильські організації, структурні підрозділи Деснянської райдержадміністрації, ініціативні групи Громадської ради, мешканці району.

Єпископ Клімент очолив заупокійну літію за загиблими та померлими внаслідок Чорнобильської катастрофи. Його Преосвященству співслужили: благочинний Деснянського благочиння протоієрей Димитрій Григорак разом з духовенством благочиння.

Учасники заходу вшанували пам’ять жертв трагічних подій квітня 1986-го року, поклавши квіти до пам’ятника «Героям Чорнобиля», та хвилиною мовчання.

Квіти Героям Чорнобиля було покладено від голови Київської міської державної адміністрації, очільника Деснянської райдержадміністрації, товариства ветеранів-інвалідів ліквідації аварії на ЧАЕС, громадської організації інвалідів-чорнобильців «Земляки», міжнародної асоціації «Допомога родинам Чорнобиля», міжнародної організації «Промінь 5-2», ДПІ Деснянського району.

Напередодні пам’ятної дати – 25 квітня – відбудеться поминальний молебень за загиблими та померлими внаслідок Чорнобильської катастрофи у Свято-Троїцькому соборі, урок пам’яті «Дзвони Чорнобиля» у навчальних закладах Деснянського району.

Також у закладах освіти протягом квітня - травня проходитимуть виховні години, семінари, круглі столи, лекції, бесіди, присвячені 29-м роковинам аварії на Чорнобильській АЕС, із запрошенням учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. У публічних бібліотеках району та Освітньо-культурному центрі «Дивосвіт» організовано літературні композиції «Пропусти Чорнобиль крізь серце».ШколярівідвідаютьНаціональниймузей «Чорнобиль».

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua