У Деснянському благочинні відкрито фотовиставку “Наш Афон”

5 лютого з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира вікарій Київської Митрополії єпископ Ірпінський Климент, керуючий Східним київським вікаріатством, взяв участь у відкритті фотовиставки відомого грецького художника Костаса Асіміса "Наш Афон", яке відбулось в приміщенні Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації (пр-т Маяковського, 29).

На відкритті були присутні голова Деснянської райдержадміністрації Станіслав Прокопенко, благочинний Деснянського благочиння протоієрей Димитрій Григорак, директор Паломницького Центру УПЦ Володимир Теліженко.

Для відвідувачів фотовиставки хор Свято-Троїцького храму Деснянського благочиння під керівництвом регенту Наталі Кравченко виконав церковні піснеспіви.

Після огляду світлин єпископ Климент провів робочу зустріч з паном Прокопенком, на якій були обговорені питання співпраці районної адміністрації та парафій Східного вікаріатства в соціальній діяльності.

Фотовиставка "Наш Афон" – духовно-просвітницький проект галереї "Соборна", метою якого є ознайомлення громадськості з життям, побутом та історією становлення і розвитку монастирів Святої Гори Афон. Даний проект реалізовується за підтримки Паломницького Центру УПЦ, що діє при Відділі зовнішніх церковних зв’язків, а також за підтримки благочиній столиці.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua