У Фастівському благочинні освячено новий храм

6 травня у селі Велика Снітинка Фастівського району Київської області було освячено храм на честь святителя Миколая Чудотворця. З благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія чин освячення та святкову Божественну літургію очолив єпископ Обухівський Іона, вікарій Київської Митрополії.

Його Преосвященству співслужили: секретар Київської єпархії протоієрей Костянтин Пилипчук, благочинний Фастівського благочиння архімандрит Онисим (Бала), настоятель храму протоієрей Валерій Левковський та духовенство благочиння.

На Малому вході з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира єпископ Іона нагородив настоятеля храму правом носіння митри.

Наприкінці богослужіння єпископ Іона відзначив ктиторів побудованого храму церковними нагородами. Владика висловив подяку благодійникам парафії та зазначив, що храм Божий - це місце, де кожний християнин зустрічається з Богом.

Храм будувався протягом восьми років стараннями та опікою благочинного Фастівського благочиння. Слід зазначити, що будівлю звели на місці зруйнованого храму.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua