У галереї “Соборна” відкрилася виставка грецького фотографа Костаса Асіміса “Наш Афон”

6 листопада, у дні перебування на території Кафедрального собору на честь Воскресіння Христового чесних мощів святого Георгія Побідоносця, у галереї "Соборна" відкрилася виставка відомого грецького фотографа Костаса Асіміса "Наш Афон".

У відкритті взяли участь ключар та голова Парафіяльної ради Кафедрального собору Єпископ Бородянський Варсонофій та настоятель Обійстя Руського на Афоні Свято-Пантелеімонівського монастиря в Києві ієромонах Олексій. У програмі відкриття фотовиставки виступив чоловічий склад Академічного православного хору (регент – Марія Бойко).

Світлини Костаса Асіміса присвячені історії становлення та розвитку життя монахів на Святій Горі Афон, афонським храмам, побудованим у стилі візантійської архітектури, сценам із життя мешканців Святої Гори.

На виставці, крім власних фоторобіт нашого сучасника Костаса Асіміса, представлені архівні чорно-білі світлини середини XIX - початку XX століття із фондів Російського на Афоні Свято-Пантелеймонового монастиря.

Виставка триватиме до 20 листопада (10:00 - 20:00).

У четвер, 7 листопада, о 19.00 в галереї "Соборна" відбудеться зустріч з настоятелем монастиря Ксенофонт, де зберігається десниця великомученика Георгія Побідоносця, архімандритом Олексієм.
www.duhcenter.in.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua