У Голосіївському благочинні Києва освячено храм

26 квітня у Голосіївському благочинні Південного київського вікаріатства було освячено верхній храм парафії на честь Різдва Божої Матері. Чин освячення та святкову Божественну літургію очолив Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій.

Його Високопреосвященству співслужили: митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, архієпископ Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій та керуючий Південним київським вікаріатством - єпископ Васильківський Миколай. Сонму архієреїв співслужили благочинний Голосіївського благочиння протоієрей Павел Кирилов, настоятель храму протоієрей Василій Грицько та духовенство Києва.

На Малому вході з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира митрополит Онуфрій нагородив кліриків храму: протоієрея Сергія Грицька - хрестом з прикрасами, диякона Олександра Буряка - подвійним орарем.

Наприкінці богослужіння з благословення Його Блаженства Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри вручив церковну нагороду - орден Святого апостола Андрія Первозванного - ктитору храму Ігорю Рибаку. Владика Онуфрій висловив слова подяки благодійнику парафії, побажав многоліття та закликав Боже благословення на його родину та близьких людей. У свою чергу, пан Рибак подякував Богові за можливість послужити Йому добрими справами, а Високопреосвященному владиці - за очолене богослужіння.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua