У Голосіївському благочинні відкрито фотовиставку “Наш Афон”

З 22 січня Голосіївське благочиння Південного київського вікаріатства з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія приймає просвітницький проект галереї «Соборна» - унікальну фотовиставку «Наш Афон» відомого грецького фотохудожника Костаса Асіміса.

Виставку презентували у бібліотеці Голосіївського району ім. Наталі Забіли. Урочисте відкриття експозиції провела директор бібліотеки Інна Задонцева, яка привітала всіх присутніх та відмітила неабияку актуальність даної фотовиставки. З вітальним словом звернуся також благочинний Голосіївського благочиння протоієрей Павел Кирилов. Він подякував організаторам і, зокрема, сказав: "Для тих, хто з різних причин не може відвідати Святу Гору Афон, відкриття фотовиставки - це можливість зазернути через фотооб'єктив скрізь завісу таємничості і доторкнутися до афонського чернечого життя, побачити молитви і працю сучасних отшельників".

Про історію просвітницького проекту розповіла його координатор – менеджер виставкової зали галереї «Соборна» Інна Брич. Про Святу Гору Афон та життя монахів повідав журналіст, співробітник Паломницького Центру УПЦ Олександр Ворсін. Цього разу порадували чудовим співом хор Свято-Вознесенського храму, що на Демііївці (керівник - Георгій Шафран), та постійний партнер проекту – фольклорний гурт «Многая лета» (художній керівник – Ганна Коропніченко).

Після офіційної частини для всіх охочих була проведена екскурсія по експозиції.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua