У Голосіївському монастирі відбулася гра з настільного тенісу між командами КДАіС та ПЦПМ

26 листопада з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира за підтримки Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії відбулася товариська гра з настільного тенісу між командами Київської духовної академії і семінарії та Православного центру прикладних мистецтв.

Гра відбулася у спортивному залі на території Свято-Покровського Голосіївського чоловічого монастиря. Традиційно гру розпочали молитвою "Царю Небесний".

На змаганнях був присутній директор ПЦПМ, який побажав учасникам гри і майбутнім переможцям успіхів не тільки у спорті, але й у духовному житті.

Гравці обох команд показали гарну гру та справжню захопленість настільним тенісом. Суддею був протоієрей Евгеній Нікітін, відповідальний за роботу відділу духовно-фізичного вихованні молоді у Дніпровському благочинні, який має багатий досвід у цьому виді спорту.

Голова Відділу духовно-фізичного виховання молоді протоїєрей Роман Матюшенко, відкриваючи турнір, наголосив на необхідності через спорт навертати молодь до духовного життя. Тому у майбутньому подібні турніри з настільного тенісу будуть регулярно проходитися також між вихованцями духовних шкіл та учнями світських навчальних закладів.

Товариська зустріч з настільного тенісу відбувалася в двох категоріях:

- кожний грав за себе, виборюючи призове місце;
- та командно: два гравця проти двох (команди КДАіС та ПЦПМ).

Після закінчення гри та вручення нагород від Відділу духовно-фізичного виховання молоді протоієрей Евгеній Нікітін розповів про деякі тонкощі справжньої гри, показавши спеціальні вправи для непереможної гри, що звісно, викликало неабияку зацікавленість учасників змагань та їх вболівальників.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua