P1310551 (1)

У Голосіївському районі Києва зі святом Пасхи привітали багатодітну родину

25 квітня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира щодо посилення соціальної роботи благочинний Голосіївського благочиння протоієрей Павел Кирилов привітав з Пасхою багатодітну родину Брагінців, яка виховує трьох прийомних дітей.

Зустріч з нагоди свята також відбулась за участю голови Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Миколи Даневича, керівника Служби у справах дітей Голосіївської РДА Ірини Антошко та головного спеціаліста Відділу опіки, піклування, усиновлення та інших форм виховання Служби у справах дітей Наталі Гуменюк.

З 31 січня цього року родина Брагінців взяла до себе малолітніх дітей, позбавлених батьківського піклування: Марка, Данила та Давида. Наразі сім'я винаймає у Голосіївському районі столиці двокімнатну квартиру. Старший хлопчик - Марк - навчається в школі, середнього - Данила - планують влаштувати до дитячого садка, а Давид ще поки виховується вдома.

У подальшому Олексій та Єлізавета Брагінець мають намір організувати дитячий будинок сімейного типу і поповнити свою родину новими вихованцями.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua