У “Київському Єрусалимі” відбулося відкриття благодійної виставки малюнків онкохворих дітей

15 лютого, на свято Стрітення Господнього і до Дня боротьби з онкозахворюваннями, у актовій залі культурно-просвітницького центру "Київський Єрусалим" парафії на честь преподобного Феодора Освяченого відбулося відкриття ІІІ благодійної виставки-аукціону малюнків онкохворих дітей.

Вступним словом до присутніх виставку відкрив настоятель храму ієрей Петро Семащук. Підтримати героїчну стійкість дітей в їх боротьбі за життя прийшли професійні та аматорські колективи співаків, музикантів, акторів. Виставка-аукціон, яка вже третій рік відбувається в "Київському Єрусалимі", представляє художні роботи маленьких пацієнтів відділення дитячої онкогематології Київського обласного онкологічного диспансеру, що підтримується громадою Свято-Феодорівського храму.

Метою виставки стало привертання уваги громадськості, зокрема тих, хто має фінансову можливість допомогти, до проблем хворих дітей. Виручені кошти будуть направлені на закупівлю ліків та обладнання безпосередньо для лікування пацієнтів Київського обласного онкологічного диспансеру.

Благодійну виставку-аукціон можна відвідати до 17 березня за адресою: вул. Овруцька, 7.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua