У “Київському Єрусалимі” відкрилася творча виставка художніх робіт викладачів коледжу КНУТД

Починаючи з 1977 року у нашій державі 9 листопада відзначається День української писемності та мови. Це припадає на день пам’яті преподобного Нестора Літописця – послідовника творців слов’янської писемності – рівноапостольних Кирила і Мефодія.

Символічно, що саме в цей день в культурно-просвітницькому центрі при Свято-Феодорівському храмі - "Київський Єрусалим", з ініціативи Відділу по архітектурі, будівництву та охороні пам'яток церковної архітектури Київської Єпархії, відбулося відкриття вже другої виставки творчих робіт викладачів кафедри образотворчих мистецтв коледжу Київського національного інституту технології і дизайну. Виставка має культурно-просвітню мету сприяння відновленню традицій виховання молоді, оздоровлення духовності суспільства.

На виставці експонуються роботи таких авторів: Чоботарьової Г.В., Михайлова В.В., Свижак О.І., Христофорової А.Л., Козуб В.В., Шкарупи А.М., Животовської А.М., Комарова О.О., Глазунова А.В., Ткаченко О.С., Михайлюка М., Шульги І.В., Матюшина А.Б., Ареф’єва В.О., Чоботарьова Е.С., Панасюка С.Г., Шинкарук А.В., Кашшай Є.С., та ін.

Відвідувачі мають змогу ознайомитись з кращими зразками творчих робіт викладачів коледжу, які різноманітні як за тематикою – це і ікони, пейзажі, картини на світські та релігійні теми, так і за технікою та матеріалами виконання - це масло, акварель, батик.

Тематика творчого доробку художників колледжу свідчить про їх глибоке осмислення, перш за все, через образи християнства, історії та природи рідного краю. Їхні роботи проникнуті національним колоритом і глибоким відчуттям любові до народних витоків.

Культурно-просвітницький центр при Свято-Феодорівському храмі планує і надалі разом з кафедрою образотворчих мистецтв коллежду КНУТД влаштовувати подібні спільні заходи, які стимулюють підвищення загальноосвітнього рівня студентів та молоді і спонукають до осмислення ними духовного світогляду в образах та фарбах, а також формуванню їх, як майбутніх фахівців з образотворчого мистецтва.

У вітальному слові настоятель храму на честь преподобного Феодора Освяченого ієрей Петро Семащук подякував організаторам виставки та висловив надію на подальшу плідну співробітницю в справі просвітницької, виховної роботи з молоддю та відродженню духовності.

Виставку можна буде відвідати впродовж місяця, з 9 листопада по 15 грудня 2013 року, за адресою: Київ, вул. Овруцька, 7, ДПЦ при храмі преподобного Феодора Освяченного. Проїзд: станція метро "Лук’янівська", тролейбус № 6, 18 до зупинки "Багговутівська".

Додаткова інформація за телефонами: (044) 483-20-01; (044) 483-44-04.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua