У Києві пройшла виставка-конкурс дитячих робіт “Покрова Пресвятої Богородиці”

З 6 по 13 жовтня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира проходила виставка-конкурс дитячих робіт "Покрова Пресвятої Богородиці" у галереї "Соборна". У виставці взяли участь діти віком від 6 до 16 років. Усього на конкурсі було представлено 182 роботи в 14 номінаціях. Відвідувачі мали можливість споглядати дитячу творчість у різноманітних стилях, серед яких вишивка, витинанка, малюнок, аплікація, квілінг, флористика та багато інших.

Перед відкриттям було відправлено молебень, який очолив вікарій Київської Митрополії єпископ Бородянський Варсонофій. Наприкінці відправи владика побажав учасникам творчих успіхів.

У день закриття експозиції відбулася церемонія нагородження. Переможці виставки були відмічені дипломами, а всім іншим учасникам були вручені подяки. Цього дня ніхто із дітей не залишився від подарунків від наших партнерів. Так, учасники отримали солодкі подарунки від компанії "Ферреро Україна", канцелярські набори від благодійного фонду "Соломинка", православні книги від складу-магазину "Синай" при Свято-Благовіщенському соборі УПЦ, видавництва "Послушник" та ієрея Іоанна Свередовського, настоятелю храму святого апостола і євангеліста Марка та просвітницькі DVD-диски від Паломницького Центру при Відділі Зовнішніх Церковних Зв’язків УПЦ.

Крім того, особливими призами від Благодійного фонду Олеся Довгого та Катерини Горіної були відмічені п’ятеро учасників виставки: обдарованих дітей-інвалідів Катерину Власову та Івана Пришляка, а також авторів найбільш вражаючих робіт – Наталію Тарсис, Маиколу Загороднього та Юлію Павленко.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua